ÇOCUK ATÖLYESİ

Her çocuk bir sanatçıdır, sorun büyüdüğümüzde nasıl sanatçı kalabileceğimizdir.(PABLO PICASSO)
Bize göre, çocuklarımızın gelecekteki hayatını belirleyecek en önemli adımlardan birisi yaptıkları resimlerdir.
Teknololjinin bu denli geliştiği günümüzde, akıllı telefonlar,tablet ve bilgisayarlar ,hepimizin fazlasıyla vaktini almaktadır.Bu araçların doğru,programlı ve rasyonel bir şekilde kullanılmaması çocuklarımız açısında da ciddi bir risk faktörü olarak karşımıza çıkmaktadır.
Çocuklarımızın gelecekteki hayatını olumsuz olarak etkileyecek en önemli sorunlardan başlıcaları da, dikkat eksikliği,,iletişim ve odaklanma sorunlarıdır.
Evet tüm bunları Resim yaparak aşabiliriz.Resim yapmak ve sanatsal aktivitelerle uğraşmak kesinlikle bu sorunların aşılmasında en önemli faktörlerden birisidir.
Herşeyden önemlisi, çocuklarımıza, sanatı doyasıya yaşayacakları keyifli bir ortam sunmak temel amacımızdır.
Gelecekte çocuklarımız akademik anlamda resim eğitimi alabilirler, sanatçı olmayı tercih edebilirler,ve tabiki sanat dallarının dışında mesleki anlamda bir tercih söz konusu da olabillir. ,örneğin bir avukat , bir mühendis, bir doktor olmayı tercih ettiklerinde dahi eğer bir sanat eylemi içinde olurlarsa , tabiki başka bir şey olurlar.
Çünkü çok yönlü insanlar yetiştirmek zorundayız.Çünkü İçinde yaşadığımız çağ bunu gerektiriyor.
5-12 yaş aralığındaki çocuklarımıza,çeşitli resim teknikleri kullanarak sadece ve sadece yaratıcılık çerçevesinde sanatsal çalışmalar yaptırıyoruz
Başarma hazzını resim yaparak yaşayacağı, yaratıcı çalışmalarıyla sizleride mutlu kılacak, sıcak ve sevimli LEO KIDS resim atölyemizde çocuklarımızı sevgiyle karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.